Atlas
Aktualnie znajdują się Państwo na: AtlasO nas

O nas

 • Przychodnia "Atlas":

  "ATLAS" jest przychodnią, która zajmuje się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem dysfunkcji narządu ruchu, a także zaburzeń narządów zmysłów.

  Tworzymy zespół wykwalifikowanych terapeutów, by wspólnie z Państwem uzyskać wyznaczony cel terapii.

   

  Trochę historii...

  Przychodnia Kompleksowej Rehabilitacji powstała w 2002 roku i celem jej  jest  zgodnie z nazwą świadczenie kompleksowych usług rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych.

  Jesteśmy nowoczesnym  i doskonale wyposażonym  zakładem rehabilitacji. Nasz personel  to lekarze, fizjoterapeuci, masażyści, logopedzi, psycholodzy, pedagog specjalny, ortoptysta, świadczący usługi na wysokim poziomie. Ciągłe doskonalenie i dokształcanie pozwala nam na stosowanie nowoczesnych metod terapeutycznych.

  Rozpoczęliśmy naszą działalność  na bazie kontraktu z NFZ prowadząc poradnię rehabilitacji, rehabilitację zabiegową  oraz rehabilitację  dzieci niepełnosprawnych i sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę.

   Obecnie w skład naszej struktury wchodzą:

  • poradnie : rehabilitacji , neurologii dziecięcej, logopedyczna, psychologiczna
  • programy: rehabilitacja ogólnoustrojowa dla chorych przewlekle,  kompleksowa   rehabilitacja  dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, rehabilitacja osób z dysfunkcją narządu słuchu i mowy oraz rehabilitacja  osób z dysfunkcją narządu wzroku.
  • zabiegi  z zakresu:  fizykoterapii,  kinezyterapii,  masażu leczniczego
  • rehabilitacja środowiskowa
  • komputerowe badanie wad postawy.